• Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 0
  • Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 1
  • Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 2
  • Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 3
  • Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 4
  • Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 5

Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord Allahinnatud

€13.31 €11.32
  • Järgmisel päeval laevandus
  • Parima kvaliteediga
-
+

Taotlus

Kaugekõnede ja kohalike optilist ülekannet võrgustik, andmeside võrk, pilt ülekandevõrkudele, CATV, optiline katse vahendid, fotoelektrilise automaatse kontrolli süsteem

Kirjeldus

Kui fiiberoptiliste tilk kaabel patch cord on kaks pistikut iga kaabli ots teha-ühendus; pats kaabel on ühe kaabli konnektor.Pistikud on KS tüüp, keraamiline ferrule lihvida kui UPC).A SM konverteerimine plaaster juhe on koos kaks erinevat pesa.Meie toodab suure jõudlusega patch cord arenenud lihvimis-tech, imporditud töötlemise rajatised ja mastaabisäästu kätte.

Tehniline spetsifikatsioon

Punkt

Parameetrid

Sisendsumbuvus

SM on≤0,2 dB

Return Loss

PC≥45dB UPC≥50dB, APC≥60

Paaritumine üle 1000 korda

Erinevaid Sisendsumbuvus

Temperatuur

-40 kuni +85

Tõmbetugevus

45Kg(välistada φ0.9SM fiber)

Vibratsiooni Katse

Produt Andmed:

1.KS-KS Singlemode Simplex Tilk Kaabel Patch cord

2.Pikkus: 30 Meetrit

3.Värv:Must

4.Tüüp:Tõmbe-metal tugevdamine

5.Sisendsumbuvus: Vähem Kui 0,3 dB ,Return Loss:rohkem kui 50dB

6. Väljas kasutamiseks .

  • Ühilduva: Kohandatud Marki
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Pikkus: 10M/30M/50M/OEM
  • Mudeli Number: Fiber-Drop Kaabel Väljas
  • Kirje Pikkus: 30m
  • Return Loss: UPC>55dB, APC>65dB
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Suurus: 45cm x 40cm x 25cm
  • Pistiku Tüüp: SC/UPC
  • Brändi Nimi: Joinwit
  • Pesa: KS UPC KS UPC
  • Sertifitseerimine: PUUDUB

Jamal Lol123
2021-01-12
5/5
Everything ok. I had to run the cable through several boxes with small tubes and an outside part and it held perfectly. The cable carries a wire that gives it more robust. Perfect

Toode Läbivaatamine

Seotud tooted

Jope fiiberoptiliste Puhvri Toru Kaabel Strippar 1.5-3.3 mm Lahtine Toru kinkekarbis fiiberoptiliste Puhvri Toru Kaabel Seotud

Jope fiiberoptiliste Puhvri Toru Kaabel Strippar 1.5-3.3 mm Lahtine Toru kinkekarbis fiiberoptiliste Puhvri Toru Kaabel


······Spetsifikatsioon······ Jakk fiiberoptiliste Puhvri Toru Kaabel Strippar 1.5-3.3 mm Lahtine Toru kinkekarbis fiiberoptiliste Puhvri Toru Kaabel Toote Kirjeldus Toote lühitutvustus: tera võtab spetsiaalne super sulam, knife-edge.Kate toru läbimõõt: 1.5-1.9 mm 2.0-2.4 mm 2.5-2.9 mm 3.0-3.3 mm .Eesmärk: kohaldata kaabel center tala, toru pikisuunas eemaldamine ······Toote-Näita······

€11.63

5tk/palju FIS Kiudaineid eemaldamine tangid F11301T Kolm segmenteeritud eemaldamine disain Miller Traat strippar hulgimüük Seotud

5tk/palju FIS Kiudaineid eemaldamine tangid F11301T Kolm segmenteeritud eemaldamine disain Miller Traat strippar hulgimüük


Kolm unikaalne kiudainete katte eemaldamine tangid -Jaoks eemaldamine 125µm 250µm fiiber kattega -1.98 mm, ülaservas avamise saab maha koorida välimine mantel pats -V-kujuline suu serv klambri avamiseks ja 140µm optiline kiud saab kasutada koorimis -125µm 250µm fassaadi -Tootja default, läheb ilma korrigeerimine ei kahjusta fiiber-Kõik, lõikamine pinnad on kogenud mehaaniline €46.03

€41.89

FR-720H Optilise Kiu Fusion Pleisse Masin Fusion Splicer Keevitus Masin Seotud

FR-720H Optilise Kiu Fusion Pleisse Masin Fusion Splicer Keevitus Masin


FR-720H optilise kiu fusion splicer on mini fiber pleisse seadmed, mis on kompaktselt projekteeritud, lihtne kaasas kanda ja kasutada.See on ere peen imageforming süsteemi ja suure täpsusega pilditöötluse tehnoloogia kiudaineid suunale, mis tagab selle kõrge oskuse pleisse ja madala kaoga.Selle kasutajasõbralikke operatsiooni liides ja keha disain ja ergonoomika põhimõtet oluliselt

€709.75