• Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 0
  • Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 1
  • Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 2
  • Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 3
  • Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 4
  • Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord 5

Väljas Tilk Kaabel-KS UPC Simplex FTTH Tilk Patch Kaabel Singlemode Ühe Fiber Fiber Optic Patch Cord Allahinnatud

€13.31 €11.32
  • Järgmisel päeval laevandus
  • Parima kvaliteediga
-
+

Taotlus

Kaugekõnede ja kohalike optilist ülekannet võrgustik, andmeside võrk, pilt ülekandevõrkudele, CATV, optiline katse vahendid, fotoelektrilise automaatse kontrolli süsteem

Kirjeldus

Kui fiiberoptiliste tilk kaabel patch cord on kaks pistikut iga kaabli ots teha-ühendus; pats kaabel on ühe kaabli konnektor.Pistikud on KS tüüp, keraamiline ferrule lihvida kui UPC).A SM konverteerimine plaaster juhe on koos kaks erinevat pesa.Meie toodab suure jõudlusega patch cord arenenud lihvimis-tech, imporditud töötlemise rajatised ja mastaabisäästu kätte.

Tehniline spetsifikatsioon

Punkt

Parameetrid

Sisendsumbuvus

SM on≤0,2 dB

Return Loss

PC≥45dB UPC≥50dB, APC≥60

Paaritumine üle 1000 korda

Erinevaid Sisendsumbuvus

Temperatuur

-40 kuni +85

Tõmbetugevus

45Kg(välistada φ0.9SM fiber)

Vibratsiooni Katse

Produt Andmed:

1.KS-KS Singlemode Simplex Tilk Kaabel Patch cord

2.Pikkus: 30 Meetrit

3.Värv:Must

4.Tüüp:Tõmbe-metal tugevdamine

5.Sisendsumbuvus: Vähem Kui 0,3 dB ,Return Loss:rohkem kui 50dB

6. Väljas kasutamiseks .

  • Ühilduva: Kohandatud Marki
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Pikkus: 10M/30M/50M/OEM
  • Mudeli Number: Fiber-Drop Kaabel Väljas
  • Kirje Pikkus: 30m
  • Return Loss: UPC>55dB, APC>65dB
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Suurus: 45cm x 40cm x 25cm
  • Pistiku Tüüp: SC/UPC
  • Brändi Nimi: Joinwit
  • Pesa: KS UPC KS UPC
  • Sertifitseerimine: PUUDUB

Jamal Lol123
2021-01-12
5/5
Everything ok. I had to run the cable through several boxes with small tubes and an outside part and it held perfectly. The cable carries a wire that gives it more robust. Perfect

Toode Läbivaatamine

Seotud tooted

Uudsuse Sära Läbi Keycaps ABS Söövitatud, valguse,Sära-Läbi mahjong must oem profiili punane must r1 rida esc Seotud

Uudsuse Sära Läbi Keycaps ABS Söövitatud, valguse,Sära-Läbi mahjong must oem profiili punane must r1 rida esc


ABS Söövitatud, Sära-Läbi Nende ABS söövitatud keycaps funktsioon sära-läbi disaini, mis muudab elu legende, mis funktsioon populaarne emotikone.Saadaval must ja punane, on nad kindlad, et lisada tilgakese whimsy ja värvi tahes klaviatuuri.Tähelepanu:Keycaps ainult, mis ei sisalda muid asju.Saate kasutada neid keycaps punase tsooni juures MX mehaaniline klaviatuur.

€9.96

Topelt Udu Difuusor 1000ML Õhu Niisutaja USB Aroomiteraapia Difuusor, Vesi, Udu Tegija Fogger Kodu-Kontor, Kus Tuled Seotud

Topelt Udu Difuusor 1000ML Õhu Niisutaja USB Aroomiteraapia Difuusor, Vesi, Udu Tegija Fogger Kodu-Kontor, Kus Tuled


Toote Info: Võimsus: 2-5W Pinge: DC 5V Paagi maht: 1000ML Materjal: ABS+PP/PCB Toote suurus: 110 x 110 x 210 mm Teade: 1. Esimest korda kasutada, siis palun võta vatitikku ja teha seda leotada vees umbes 3-5 minutit. 2. Lisa vajalik kogus vett, maksimaalne vee kogus on 1000ml. 3. Ei saa lisada puhas/õline eeterlikku €17.58

€11.60

Veet Mehed Depilatory Koor 200 ml Mehed Kohandatud Seotud

Veet Mehed Depilatory Koor 200 ml Mehed Kohandatud


Veet Mehed Depilatory Koor 200 ml Mehed Kohandatud Ürün Özellikleri •3 ila 6 dk arasında pratik uygulama •Sırt bölgesinde, göğüste, kollarda, koltuk altlarında ve kasık bölgesinde kullanıma uygundur. •Sujuv&Värske teknolojisi sayesinde cildinizde kötü koku bırakmaz.Erkeklere özel formülüyle Yeni Veet Mehed Tüy Dökücü Krem 3 ila 6 dk arasında pratik

€15.82