• 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 0
  • 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 1
  • 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 2
  • 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 3
  • 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 4
  • 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 5

100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK

€21.59
  • Järgmisel päeval laevandus
  • Parima kvaliteediga
-
+

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat:13065838003

Pls võtke meiega vabalt puhul allahindlust, kui suur kogus.^_^

100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK

Pic Näidata:

  • Materjal: Silikoon
  • Punkt: KS adapter plug
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Suurus: XFP
  • Ühilduva: Huawei
  • Pistiku Tüüp: Hübriid
  • Brändi Nimi: NoEnName_Null
  • Tüüp: Simplex
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • KOGUS: 100tk
  • Mudeli Number: DCXFP
  • värv: must

Xixokiu 12
2020-11-22
5/5
thanks

Toode Läbivaatamine

Seotud tooted

SCAPC 1X16 FTTH Sisestamise tüüp fiiberoptiliste Splitter Optiline Koppel KS-kassett-tüüpi 1x16 gpon optiline splitter Tasuta shipping Seotud

SCAPC 1X16 FTTH Sisestamise tüüp fiiberoptiliste Splitter Optiline Koppel KS-kassett-tüüpi 1x16 gpon optiline splitter Tasuta shipping


SCAPC 1X16 FTTH Sisestamise tüüp fiiberoptiliste Splitter Optiline Koppel KS-kassett-tüüpi 1x16 gpon optiline splitter Tasuta kohaletoimetamine Kirjeldused SCAPC 1X16 fiiberoptiliste FTTH Splitter ( Optiline Koppel) 1.Madal sisestamise kahju 2.ühemoodilisi 3.EPON/GPON kohaldatav SCAPC 1X16 fiiberoptiliste FTTH Splitter (FBT Optiline Koppel) Toote Väljapaneku Opitcal Koppel võtab

€22.58

KELUSHI Ühe-Kliki fiiberoptiliste Pesa Cleaner fiiberoptiliste Puhastaja Tööriistad 2,5 mm KS-ST ja FC 1,25 mm LC Konnektor Seotud

KELUSHI Ühe-Kliki fiiberoptiliste Pesa Cleaner fiiberoptiliste Puhastaja Tööriistad 2,5 mm KS-ST ja FC 1,25 mm LC Konnektor


Rakendused: Puhastab klemmid džemprid ja adapterid Saadaval 2,5 mm (S,SC, FC) /1,25 mm(LC), Pistikud must-olla valdkonna spetsialiste Omadused: fiiberoptiliste Cleaner Pliiats on loodud spetsiaalselt töötavad hästi female pistikud, see vahend puhastab ferrule lõpuks nägu, eemaldades tolmu, õli ja muu praht ilma nicking või kriimustada lõpus nägu.FC/SC/S Pen Cleaner universaalne

€9.31