• 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 0
  • 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 1
  • 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 2
  • 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 3
  • 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 4
  • 100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK 5

100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK

€21.59
  • Järgmisel päeval laevandus
  • Parima kvaliteediga
-
+

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat:13065838003

Pls võtke meiega vabalt puhul allahindlust, kui suur kogus.^_^

100tk XFP tolmu üpp 10G 40G XFP moodul QSFP kiudoptiline moodul kaitsva katte kiudaineid Modem pehmest silikoonist tasuta kohaletoimetamine ELINK

Pic Näidata:

  • Materjal: Silikoon
  • Punkt: KS adapter plug
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Suurus: XFP
  • Ühilduva: Huawei
  • Pistiku Tüüp: Hübriid
  • Brändi Nimi: NoEnName_Null
  • Tüüp: Simplex
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • KOGUS: 100tk
  • Mudeli Number: DCXFP
  • värv: must

Xixokiu 12
2020-11-22
5/5
thanks

Toode Läbivaatamine

Seotud tooted

FR-720H Optilise Kiu Fusion Pleisse Masin Fusion Splicer Keevitus Masin Seotud

FR-720H Optilise Kiu Fusion Pleisse Masin Fusion Splicer Keevitus Masin


FR-720H optilise kiu fusion splicer on mini fiber pleisse seadmed, mis on kompaktselt projekteeritud, lihtne kaasas kanda ja kasutada.See on ere peen imageforming süsteemi ja suure täpsusega pilditöötluse tehnoloogia kiudaineid suunale, mis tagab selle kõrge oskuse pleisse ja madala kaoga.Selle kasutajasõbralikke operatsiooni liides ja keha disain ja ergonoomika põhimõtet oluliselt

€709.75

100TK/PALJU SC/ APC-SC/ APC Simplex mode LSZH Fiber Optic Patch Cord For CATV Võrgu Seotud

100TK/PALJU SC/ APC-SC/ APC Simplex mode LSZH Fiber Optic Patch Cord For CATV Võrgu


Omadused Madal sisestamise kahju ja tagasi peegeldus kahju Hea echangeabilityGood Vastupidavust Kõrge temperatuuri stabiilsus CE,ROHS,FCC Omadused 1) Pesa tüüp: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Ferrule Lõppu-nägu: PC, UPCAPC 3) Core Tüüp: Single-mode (SM: 9/125um), Multimoodkiud (MM): 50/125um või 62.5/125um) 4) Kaabel Kogus: Simplex, Duplex, 6cores

€87.88